Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0 Kč
(0 ks)
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďte Manu

Manu je motýl, Manu je včela,
Manu je růže, hozená do kostela…

Dost legrace, panu Nezvalovi by nemusela hovět. Ale uznejte – Manu cafe zní nadobyčej zvukomalebně. No, zkuste si ho aspoň zašeptat: Manu.

Líbí, že? Nám taky. A nejen proto, že jde pěkně do pusy (což je v případě značky kávy krásný souzvuk). Je spojením rukou, bez nichž by se neobešlo pěstování ani sklizeň kávy, řemeslné techniky, která po stovky let mění hromady červených bobulí na pražená zrnka, a umanutosti, s níž hledáme nejkvalitnější a nejchutnější kávu po celém světě. Manuální, manufaktura a umanutost. To je naše mantra.

Manu cafe se nenarodilo včera. Staví na základech, které od roku 2005 budovala PlantážníKáva.cz. Sudičky jí daly do vínku jméno trochu nicneříkající a ty základy už potřebovaly rozšířit. Z PlantážníKávy se stalo Manu.

Velká změna? Ani ne.

Dobře víme, že co se osvědčilo, má být zachováno. Manu nevyměnilo jediného farmáře, nepropustilo žádnou skladnici ani nepřešlo k novému majiteli. Manu jsme pořád my – milovníci unikátních káv. Cestujeme za nimi klidně i do tramtárie. Abyste se mohli nechat unášet jejich oblými těly, lehounkou kyselinkou a uhrančivou nasládlostí.

Jestli vám ten název pořád vrtá hlavou, pak vězte, že jsme se inspirovali taky v indické mytologii. Manu je první muž, vládce a stvořitel. Když přišla na zemi ničivá povodeň, odtáhla jeho loď do bezpečí ryba. On, jako jediný přeživší, obětoval do vody máslo a mléko. Za rok na stejném místě povstala z vln žena. A svět byl zachráněn.

Vy jste zachráněni taky. Od ranních startů bez energie, od pracovních porad bez šťávy a odpoledních siest bez chuti a zápachu. Od nudy stále stejných espress, od šedi velkovýráběných směsí, od omezené nabídky superhyperkšeftů.

Vítejte ve světě kávových Manuaků.

PS: Manu cafe není jedináček.

Newsletter

Nezmeškejte žádné slevy, zadejte svůj email.

Sledujte nás
Možnosti platby
Kontakt
+420 773 022 666 (jen SMS)